Українська
Правильно читаємо склади продукції

Правильно читаємо склади продукції

Уміння правильно читати склади і визначати, що в вашому косметичному продукті стоїть на першому місці і що на останньому вам може здатися складним, але це тільки на перший погляд.

Сьогодні ми спробуємо пояснити як правильно читати склади ваших косметичних засобів.

Перші інгредієнти в складі будь-якого засобу - це основа цього продукта. То, з чого воно складається на 80-90%.

Наприклад, всі продукти на основі емульсій (креми, кремові маски), на першому місці мають воду (Aqua) або гідролат (квіткова вода);

Потім різні масла з позначенням в кінці (Oil) або можуть бути також рослинні замінники масел - тригліцериди (-glycerides).

Далі за списком сполучна між водою і маслом, то, що створює саму емульсію (вид крему) - це емульгатор. Тут значення можуть бути різні, дивлячись який емульгатор використовувати.

Наприклад в масці Dream MATCHA (Cetearyl Olivate і Sorbitan Olivate) - це емульгатор з оливкового масла, аналогічний ліпідному складу шкіри, тому маска так добре живить її.

Перші інгредієнти в складі будь-якого засобу надзвичайно важливі. Так ви можете розуміти, що в засобі використані натуральні масла, а не мінеральні (mineral oil), а замість синтетичних емульгаторів використані натуральні і подібні нашої шкіри, тому так і ефективні.

Наступними позиціями, звичайно це середина складу засобу, будуть найменування активних інгредієнтів, їх може бути величезна кількість. Тут ви можете побачити по складу нашої маски - наш зоряний інгредієнт - матчу (Camelia sinensis leaf powder (Matcha Powder), пребиотик (Inulin, Alpha - glucan oligosaccharide), Д-пантенол, натуральний зволожуючий чинник, алантоїн, вітамін Е, алое-віра концентрат.

Тепер ми переходимо до останніх пунктів нашого складу. І тут важливо розуміти, що останні позиції завжди займатимуть ефірні олії (essential oil) або ароматичні екстракти (extracts) і консерванти (benzyl alcohol, dehydroacetic acid).

Ці інгредієнти не мають бути в середині списку, і вже тим більше на початку, тоді швидше за все при використанні такого засобу буде підвищена чутливість, у більшості випадків буде роздратування і алергія. Доля консервантів має бути не більша 1%, тоді такий засіб не дратуватиме шкіру. Тому, консерванти будуть завжди у кінці

Частка консервантів повинна бути не більше 1%, тоді такий засіб не буде дратувати шкіру. Тому, консерванти будуть завжди в кінці складу.
Частка ефірних масел не більше 0,1-0,3%, так як можлива сильна фоточутливість. Тому і ці позиції буде в кінці.
Ароматичні екстракти м'якші для шкіри і використовуються в більшій концентрації, до 1%. Але, і це говорить нам про те, що вони повинні бути в кінці списку.
Тепер сподіваємося у вас не буде питань при виборі засобів і ви будете розуміти, що повинно бути на початку продукта, а що в кінці.
Коментарі